Субота, 18.05.2024, 16:04
Вітаю Вас Гість* | RSS

Кілійський НВК"ЗОШ I-III ступенів-гімназія"

Аватары и анимация на GIFr.ru
Відвідувачі

Головна » 2013 » Листопад » 15 » Будні гімназії
Будні гімназії

9 листопада наша держава святкує День української писемності. 11 листопада 2013 року в Кілійському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» був проведений відкритий захід, який підготували Пишненко Ольга, Чумаченко Дар’я, Божко Станіслав, учні 11 – Б класу. Діти презентували цікаві проектні роботи про Нестора Літописця та історію виникнення української писемності.
    Також до Дня української писемності з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури дітей та юнацтва, розвитку ціннісних орієнтацій та естетичних проб учнів в школі було проведено Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, в якому прийняли участь учні гуманітарних класів нашої школи (10-11 класи). Організаторами радіодиктанту в школі були вчителі української мови та літератури Нямцу Галина Володимирівна та Барладян Людмила Григорівна. В конкурсі взяли участь 50 учнів. Написані диктанти були запаковані і відправлені до м.Києва на перевірку.
    Проведені заходи сприяли національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління.
     Для учнів 8-9 класів з метою пропаганди здорового способу життя, профілактики щодо вживання алкоголю, наркотиків, вихованню чемності соціальний педагог Кучеренко А.В. підготувала і провела захід «Курение уродит, а не красит».У вступному слові Алла Володимирівна розповіла про шкідливість вживання алкоголю підлітками. Були засновані практичні форми донесення інформації до учнів.
    Вчителем початкових класів Зосім О.Є було проведено відкритий виховний захід «У країні Доброти і Ввічливості».Діти побували в казковій країні, де зустрілися з феєю Доброти, яка роздала учням паперових голубів. Із частинок слів учні складали прислів’я про доброту,   виконували багато пісень та інсценували своє веселе шкільне життя.

Переглядів: 330 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: