П`ятниця, 29.03.2024, 18:51
Вітаю Вас Гість* | RSS

Кілійський НВК"ЗОШ I-III ступенів-гімназія"

Аватары и анимация на GIFr.ru
Відвідувачі

Головна » 2013 » Червень » 4 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

Пролунав останній дзвоник в Кілійському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

Останній дзвоник в цьому році нам запам’ятався найбільше. Під святкові фанфари  ведучі  Покора Я.,та Головченко Ю. запросили  випускників 11-А кл.,11-Б.кл.,11-В кл. разом з класними керівниками під рушниками-оберегами на урочисту лінійку. Слово було надано директору школи Іваненко В.І. із привітанням та нагородженнями за підсумками навчального року..

На свято були запрошені заступник голови Кілійської Райдержадміністрації  Горбенко О.І. та благочинний Дмитріївського собору Готліб В.В.,які привітали учнів із закінченням навчального року, побажали гарного відпочинку влітку, а випускникам щасливої, доброї вдачі.

Останній дзвоник проходив жваво, весело та цікаво,незважаючи на погодні умови. Не забули привітати випускників і першачки. Вони подарували їм цікаві вірші,пісні ,чудовий танець грибочків, та чорні кулькові ручки для вдалого складання ЗНО.

Нікого не залишило байдужим слово від батьків. Привітання  випускникам, як символ   батьківського благословення на щасливу долю,радісне життя  Федорова О.В. подарувала

дітям духмяний коровай.

Хвилюючою миттю було прощання випускників із школою. Словами вдячності  згадуватиму  вони веселе шкільне життя. Найпамятнішою залишиться хореографічна композиція у виконанні випускників « Флеш-моб»,яка розпочалася ніжним вальсом ,а закінчилася сучасною композицією.

Великою радістю для учнів було традиційне спалювання розкладу, яке супроводжувалося бурними оваціями та аплодисментами.

Загадавши бажання, випускники в танці випустили в блакить голубів, для здійснення своїх мрій.

Закінчилось свято останнім дзвоником ,право яке було надано випускнику 11-А класу Бондаренко Д. та учениці 1-Б класу Івановій Д.

Свято закінчилось,але в спогадах учителів надовго залишаться слова вдячності від випускників.

Переглядів: 489 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Ім`я *: